MARIMEX Náhradní fólie Orlando 4,57 x 1,07 m

náhradná fólia pre bazén • vhodná pre bazén Marimex Orlando • materiál: mäkčené PVC • odolná voči mrazu...
Doprava zdarma, Info v obchode
Doporučená ponuka DATART.sk

Info v obchodeZdarma97 % • 31 987 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant% Zľavový kód3 €92 % • 5 164 recenziíĎalšie informácie

Typ
vnútorne

• , zakúpené v Bii.sk

• Folia sedi na bezen Orlando
    • Po napusteni bazenu sme nasli dierku, kade voda presakovala.

Bazenovu foliu sme museli ako novu lepit! Napustanie, vypustanie, stresujuce.

• , zakúpené v www.superbazeny.sk

1zákazník odporúča produkt
2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Bii.sk

• Folia sedi na bezen Orlando
    • Po napusteni bazenu sme nasli dierku, kade voda presakovala.

Bazenovu foliu sme museli ako novu lepit! Napustanie, vypustanie, stresujuce.

• , zakúpené v www.superbazeny.sk

folia poskodena a rozmer bol 4,6 nie objednanych 4,57